TacMessage

 

آگاهی کاربران از مقدار مصرف و باقی مانده اعتبار حساب های اینترنتی خود همواره یکی از دغدغه های کاربران و بزرگترین مشکل سرویس دهندگان در زمینه پشتیبانی می باشد .

معمول ترین روش جهت ارائه گزارش کارکرد به کاربر استفاده از وب سایت شرکتISPبوده که اتفاقا پرهزینه ترین روش نیز می باشد . از طرفی تعلل کاربران در کنترل مداوم مصرف خود در بیشتر موارد باعث تمام شدن اعتبار آنها و کمبود فرصت جهت تمدید و یا تمدید اعتبار نزد شرکت های رقیب می گردد .

شرکت تگفا به منظور تسهیل این امر و رفع مشکلات فوق اقدام به تولید و عرضه نرم افزارTacMessageنموده است.

TacMessage به عنوان یک plug in برای نرم افزار NtTac Plus  بکار میرود.

TacMessageبعد از نصب و تنظیم آن بر روی سرور (که تنها با چند کلیک ساده انجام میگردد) آماده سرویس دهی میگردد . از این پس کاربران پس از اتصال به اینترنت پیامی مبنی بر میزان اعتبار باقی مانده خود دریافت می نمایند. همچنین برای کاربران حرفه ای نیز اطلاعات اضافی مانند کل زمان اعتبار ،IPاختصاص یافته و دیگر اطلاعات مورد نیاز ارائه میگردد .

ویژگی منحصر به فردTacMessageبی نیازی آن به نصب نرم افزار بر روی کامپیوتر های کابران می باشد . به شرط آنکه کاربر از Windows  XP و یا ۲۰۰۰ استفاده نماید .کاربران Windows 98 برای استفاده از این امکان ISP مجبور به فعال کردنPoup Message می باشند .

  • نکته مهم اینکه ISP ها میباست پورت ۱۳۵ خود را باز نگه دارند.

این نرم افزار دیگر عرضه و پشتیبانی نمیگردد

به این مطلب امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.