درباره ما

در جامعه دیجیتال، به خصوص در صنعت ما، ارتباط شخصی اغلب کوتاه می‌شود. بسیاری از چیزها به طور ناشناس و یا خودکار اجرا می‌شوند. بنابراین ما از زمانی که شرکت تاسیس شده است همیشه بر  شفافیت متکی هستیم. من علیرضا صابری بنیانگذار و مدیرعامل تگفا می‌خواهم از طرف تیم، شرکتمان را در اینجا معرفی کنم و داستان خودمان را بگویم – بعد از همه این صحبت ها، شما باید طراح وب سایت خود را بشناسید.

ما چگونه ما شدیم؟

تگفا در سال ۱۳۸۰ در همان سالهایی که اینترنت جای خود را در جامعه ایران باز می‌کرد به عنوان یک کسب و کار محلی تاسیس شد. پس از بازار سنجی و موفقیت های اولیه که نشان از انتخاب مسیر صحیح را می‌داد در سال ۱۳۸۲ به عنوان یک شرکت ۳ نفره سهامی خاص به شماره ۲۶۷۷ ثبت شد . ما هدف خود را ایجاد وب سایت‌های شخص و دولتی را برای ادارات و سازمان های کوچک و بزرگ را در ایران قرار دادیم. کوچک نگه داشتن شرکت، جامعیت خدمات در حوزه وب و پایین نگه داشتن هزینه ها که منجر به کاهش قیمت برای مشتری است همیشه جزو سیاست های شرکت بوده است.

از لحاظ فنی ما در ابتدا سیستم مدیریت محتوا خود یعنی زیگورات را برنامه نویسی کردیم و برای ایجاد وب سایت های مشتریان از آن استفاده می‌کردیم. زیگورات را اگر اولین سیستم مدیریت محتوای ایرانی و فارسی ننامیم یکی از اولین ها بوده است. ادارات و سازمان های زیادی اولین وب سایت های خود را بر پایه زیگورات بنا کردند. در سالهای بعد با گسترش نیاز های مشتریان و تنوع ساختاری سایت ها (مثل فروشگاهی و…) و همچنین سیاست پایین نگه داشتن قیمت برای مشتری، زیگورات عزیزمان را کنار گذاشتیم و از سیستم های متن باز نظیر وردپرس و پرستاشاپ استفاده کردیم. با این وجود هرجا که سیستم های موجود پاسخگوی نیاز مشتریانمان نباشد ، با برنامه نویسی سیستمی کاملا مطابق بر نیاز پایه ریزی می‌کنیم.‌ با فراگیر شدن تجارت الکترونیک برای بهره گیری بیشتر مشتریان از سایت های خود ، خدمات بازاریابی دیجیتال را به مجموعه خدمات خود اضافه کردیم.

تیمی با ترکیب مناسب

تیم تگفا  متشکل از کارمندان تمام دوره‌ها است که شرکت را شکل داده‌اند. ما هنوز اولین همکاران قدیمی خود را در شرکت داریم و از تجربه آنها بهره می‌بریم و در طول این سالها این تیم توسط نیروهای جدید و با انگیزه در تمام زمینه‌ها گسترش می‌یابد و به روز می‌شود.

همانند شرکت ما، کارکنان ما در طول زمان توسعه‌یافته اند. ما در طول این سالها اطلاعات ارزشمندی را در زمینه طراحی وب، بهینه‌سازی موتور جستجو و طراحی کسب کرده ایم و ارتباط نزدیک و صمیمی با مشتریان  عزیزمان باعث شده تجربیات گرانقدری در حوزه کسب و کار کسب کنیم.

ما افتخار می‌کنیم که در هر زمانی با افراد حرفه‌ای در حوزه‌های مربوطه خود، همکاری کنیم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.