سیستم مدیریت محتوای زیگورات

سيستم مديريت محتواي زيگوراتزیگورات یک CMS  است که در بخش وب شرکت توسعه و گسترش فناوری اطلاعات تهیه شده است و بدون شک در رقابت با دیگر نرم افزار های موجود فارسی و لاتین گوی سبقت را از آنان ربوده است .

زیگورات تنها سیستم  مدیریت محتوا  فارسی است که اختصاصا برای استفاده در پورتال ها و وب سایت های حرفه ای نوشته شده است . سایت های ادارات و موسسات دولتی و خصوصی که انتظارات آنها با سیستم های مدیریت وبلاگ حل نمیشود براحتی توسط زیگورات قابل پیاده سازی هستند . انطباق کامل با الزامات و پیشنهادی آیین نامه اجرایی طرح تکفا از مهمترین خصوصیات زیگورات محسوب میشود.

از آنجایی که این نرم افزار تماما توسط متخصان ایرانی و فارسی زبان طراحی شده است . لذا بر خلاف دیگر نرم افزارهای ترجمه شده به فارسی در هیچ قسمتی کاربران ایرانی را با مشکل مواجه نمی‌کند.

عدم تکیه محض بر جلوه های بصری سایت و نادیده گرفتن تکنیک های پیشرفته طراحی وب سایت باعث گردیده تا سایت های برپا شده با زیگورات دارای رتبه بندی های بالا در موتورهای جستجو ، سرعت بالا در نمایش و سازگاری در نمایش بر روی مرورگرهای مختلف باشد.

این نرم افزار محیطی ساده و حرفه ای در اختیار کاربران قرار می دهد تا به راحتی بتواند وب سایت خود را مدیریت نماید. با استفاده از زیگورات دیگر نیازی به فراگیری HTML وASP وXML و دیگر زبانهای برنامه نویسی برای تولید یک وب سایت نیست و به راحتی پس از ورود مطالب و انتخاب عکس های مناسب می توان یک وب سایت برای مقاصد حرفه ای ایجاد کرد .

از طرفی طراحی Moudular این نرم افزار به برنامه نویسان وب امکان استفاده آسان از حداکثر توانایی خود در جهت بهبود سایت میدهد و بر خلاف دیگر CMS ها طراح و برنامه نویس وب را محدود به امکاناتی خاص نمی‌نماید بلکه با در اختیار قراردادن ابزارهای خاص توانایی های فردی را بهبود میبخشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اختصاصی زیگورات مراجعه فرمایید :  http://farsi-cms.com

برای امتیاز دادن به این مطلب روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین آرا ۰ / ۵٫ تعداد آرا: ۰

هنوز کسی به این مطلب رای نداده است. اولین نفر باشید.

پشتيباني