سيستم مديريت محتواي زيگورات

زيگورات يك CMS  است كه در بخش وب شركت توسعه و گسترش فناوري اطلاعات تهيه شده است و بدون شك در رقابت با ديگر نرم افزار هاي موجود فارسي و لاتين گوي سبقت را از آنان ربوده است .

زيگورات تنها سيستم  مديريت محتوا  فارسي است كه اختصاصا براي استفاده در پورتال ها و وب سايت هاي حرفه اي نوشته شده است . سايت هاي ادارات و موسسات دولتي و خصوصي كه انتظارات آنها با سيستم هاي مديريت وبلاگ حل نميشود براحتي توسط زيگورات قابل پياده سازي هستند . انطباق كامل با الزامات و پيشنهادي آيين نامه اجرايي طرح تكفا از مهمترين خصوصيات زيگورات محسوب ميشود.

از آنجايي كه اين نرم افزار تماما توسط متخصان ايراني و فارسي زبان طراحي شده است . لذا بر خلاف ديگر نرم افزارهاي ترجمه شده به فارسي در هيچ قسمتي كاربران ايراني را با مشكل مواجه نمي‌كند.

عدم تكيه محض بر جلوه هاي بصري سايت و ناديده گرفتن تكنيك هاي پيشرفته طراحي وب سايت باعث گرديده تا سايت هاي برپا شده با زيگورات داراي رتبه بندي هاي بالا در موتورهاي جستجو ، سرعت بالا در نمايش و سازگاري در نمايش بر روي مرورگرهاي مختلف باشد.

اين نرم افزار محيطي ساده و حرفه اي در اختيار كاربران قرار مي دهد تا به راحتي بتواند وب سايت خود را مديريت نمايد. با استفاده از زيگورات ديگر نيازي به فراگيري HTML وASP وXML و ديگر زبانهاي برنامه نويسي براي توليد يك وب سايت نيست و به راحتي پس از ورود مطالب و انتخاب عكس هاي مناسب مي توان يك وب سايت براي مقاصد حرفه اي ايجاد كرد .

از طرفي طراحي Moudular اين نرم افزار به برنامه نويسان وب امكان استفاده آسان از حداكثر توانايي خود در جهت بهبود سايت ميدهد و بر خلاف ديگر CMS ها طراح و برنامه نويس وب را محدود به امكاناتي خاص نمي‌نمايد بلكه با در اختيار قراردادن ابزارهاي خاص توانايي هاي فردي را بهبود ميبخشد.

براي كسب اطلاعات بيشتر به سايت اختصاصي زيگورات مراجعه فرماييد :  http://farsi-cms.com

پشتيباني